lipca 26, 2016

O mnie...


Oto ja i moja wielka zmiana w życiu. Moment, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży postawił mój świat do góry nogami. Dlatego pojawił się ten blog. Za dużo było emocji, zmagań z pracą i biznesem, ciążowych dolegliwości i wielkich planów. Miał być na chwilę, a stał się moim sposobem na życie. Pisanie jest ze mną od zawsze i niechybnie mam nawet w tym kierunku wykształcenie. Lat kilka pisaniem nawet zarabiałam na życie, jako dziennikarz i redaktor, jednak nie mam jednego zawodowego kierunku, którego się trzymam. Próbuję, sprawdzam, podejmuję ryzyko - ostatnie wielkie plany biznesowe zamieniłam na etat rodzicielski i bardzo się z tego cieszę. Wyżywam się pisząc i robiąc zdjęcia, co wcale nie oznacza, że mam więcej czasu ;)

Jestem urodzoną optymistką ze zbyt dużą dozą własnych przekonań i wartości, połączonych z zodiakalną baranią upartością. Ciężki ze mnie przypadek, na szczęście trafiłam w życiu na ludzi, którzy mnie wspierają i akceptują większość dziwności. Bronię z całego serca praw ludzi, zwierząt i tolerancji, angażując się w wiele spraw społecznych, to daje mi poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Zakręciłam się na polu rodzicielstwa bliskości i życia w domu z małym człowiekiem, nie TYLKO dzieckiem. Kocham sztukę, fotografię, design, kuchnię wege (tak, moje dziecko też nie je mięsa ;)), zwierzęta, książki i podróże. Mam za sobą kilka ciężkich doświadczeń, które nauczyły mnie łapać ulotne momenty, cieszyć się pierdołami i zawsze szukać światełka w tunelu.

Znajdziesz tu wielki życiowy miks, skupiony siłą rzeczy na dziecku i kobiecie, która przez to życie idzie z pasją, ogromnymi pokładami motywacji i spojrzeniem nieraz kontrowersyjnym, ale zawsze szczerym. Bo każdy jest inny i dla każdego znajdzie się miejsce.

Bardzo mi miło, że tu trafiłeś, Drogi Czytelniku i myślę, że się dogadamy, ponieważ tutaj każdy jest mile widziany (może poza hejterami ;)). Rozgość się wygodnie i chwytaj razem ze mną świat, który stoi przed nami otworem!

Tyle u mnie, a co u Ciebie? Pisz do mnie śmiało, komentuj i dawaj znać, jeśli coś Ci się nie podoba, a jeśli jest fajnie to tym bardziej, bo skądś tą motywację trzeba brać ;) Jeśli masz potrzebę poczytania o czymś konkretnym, daj znać czym prędzej! Moja dziennikarska dusza podejmie każde wyzwanie...

e-mail: botakow@gmail.com
facebook: TUTAJ
instragram: TUTAJ

Pozdrawiam: Daria z BOTAKowym zespołem ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP